avatar

Anadolu Yakası Konut Projeleri 2018

11 Ocak 2018
 • Anadolu Yakası Konut Projeleri 2018

  Ekran Resmi 2018-01-11 10.12.21

  RESİM İSTANBUL NEFES

  Ortadoğu Grup tarafından inşa edilen proje 436 konuttan meydana geliyor. 28 bloktan oluşan proje 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Samandra-Kartal bağlantı yolu üzerinde bulunan proje, Finans Merkezi ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta yer alıyor.

  Ekran Resmi 2018-01-11 10.12.29

  ONDÖRTÜÇ PENDİK

  İnsay Yapı tarafından Pendik’te inşa edilen çok güzel bir proje. TEM Otoyolu ve Metronun hemen yanı başında yer alan proje, lüks yaşam konsepti ile hayata geçiriliyor. 242 adet konut bulunan proje dikkatli çekiyor.

  Ekran Resmi 2018-01-11 10.12.34

  FARİLYA ASIA

  Ufuk Mesken İnşaat tarafından Pendik’te rezidans ve meydan projesi olarak hayata geçiriliyor. 3 blokta toplam 330 daire bulunan proje, ticari alanlara giriş ve çıkışlar farklı olacak. Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin hemen yanı başında olması sebebi ile doktorlar yoğun ilgi gösteriyor.

  Ekran Resmi 2018-01-11 10.12.39

  GÖKORMAN

  Sinpaş GYO tarafından yapılan 420 konutluk proje. Çekmeköy Ormanı’nın yanında yükselen proje yeşil alanları ve orman manzarası ile dikkat çekiyor. Doğayla iç içe olabileceğiniz projede, bağlantı yolları ve metroya da yakınlığı bulunuyor.

  Ekran Resmi 2018-01-11 10.12.46

   THE MANDARINS

  İlk etabı olan The Mandarins Limited Acıbadem 493 konuttan oluşuyor. Proje diğer projelere göre farklılık gösteriyor. Depo alanları, su arıtma sistemi, araç şarj ünitesi ile site sakinlerine olanak sağlıyor. Kentsel dönüşümün adresi Fikirtepe’de meydana gelen proje, şehrin tam merkezinde yer alıyor. Kısa sürede istediğiniz yere ulaşabileceğiniz harika bir proje.

  Ev alırken sonuçta karlı bir yatırım yapmak istersiniz; emlak haberlerini takip ederek, ulaşım konusunda yeni projelerden haberdar olarak doğru konut projesini bulabilir yatırımınızı yaparsınız ve karlı çıkarsınız. Emlak sektörünün içinden insanların tavsiyeler ve haberler verdiği https://gayrimenkulprojeleri.net sitesinde sizlerde yatırım yaparken gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bu içeriğin oluşturulmasında bizlere sağladıkları katkılardan ötürü teşekkür ederiz.

  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Kahvaltılarınızı Zenginleştirmeye Hazır Mısınız?
  Kahvaltılarınızı Zenginleştirmeye Hazır Mısınız?
  Flash Oyunlar Chrome ile Nasıl Oynanırlar?
  Flash Oyunlar Chrome ile Nasıl Oynanırlar?
  Okul Zemin Kaplama Nasıl Yapılır?
  Okul Zemin Kaplama Nasıl Yapılır?
  Modern Tasarımlar
  Modern Tasarımlar
  Ofis Mobilyalarında Dikkat Çeken Noktalar
  Ofis Mobilyalarında Dikkat Çeken Noktalar
  Trimline Bölme Duvar
  Trimline Bölme Duvar
  Vücut Geliştirmede Doğru Bilgiye Ulaşmak
  Vücut Geliştirmede Doğru Bilgiye Ulaşmak
  Örgü Oyuncak Modelleri
  Örgü Oyuncak Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.