avatar

Bayanların Vazgeçilmezi El İşleri ve Hobiler

17 Eylül 2014
 • Boş vakitlerini değerlendirmek, emeklerini el emeği göz nuru işleyerek somur bir şeye dönüştürmeyi hedefleyen çalışkan hanımların hobi ve el işleri vazgeçilmezidir.

  El işi modeller eskiden hanımlar arasında dolaşırdı. Herkes birbirine günlerde yani modelleri gösterir, yeteneklerini paylaşırdı. Şİmdi durm biraz değişti. Hanımlar el işi siteleri vasıtasıyla yeni el işi modelleri buluyor. Anlayacağınız el işi dünyası da modernleşen dünyadan nasibini aldı , dolayısıyla yeni bir el işi hobi dünyası yaratılmış oldu.

  Biz de bu nedenle sitemizde siz becerikli ve çalışkan ev hanımlarına sitemizde çeşitli el işi örnekleri yardımcı olmaya çalışacağız. Sitemizde el işi dantelden nakışişine, modern süslemelerden bocuk işlemeye, iğne oyasından mekik oyasına yatak odası takımından seccadeye kadar bir çok konuda bilgi yayınlayacağız. Hobi örgü ve dantel hobi ye de değineceğiz. Bu ürünlerin çoğu kolay el işi malzemeleri de yapılan ürünler olacak.

  Hobiler

  Yaklaşan kış günlerinde ev hanımlarının yapabileceği en güzel ve faydalı şey hobi ve el işleri.  Bu nedenle örgü ve yün dükkanlarının yeniden kalabalıklaştığını da fark etmişsinizdir.

  Çok ucuza mal edeceğiniz bu ürünlerle evinizi güzelleştire bileceğiniz gibi yakınlarınıza hediye ederek sevindirebilir ya da bu ürünleri satarak ekstra bir gelir elde edebilirsiniz. Günümüzde basit bir yazma kenarı bile 20 tl den alıcı buluyor. Siz daha detaylı takım işlerine girerseniz neredeyse bir asgari ücret kadar para bile alabilirsiniz.

  Unutmayın siz istedikten sonra olmayacak diye bir şey yok. Bu ürünleri satacak çevreniz yoksa internetdeki bazı siteler aracılığıyla da satış yapabilir ailenize gelir sağlayabilirsiniz.

  Ekstra bir gelire ihtiyacınız olmasa bile yakınlarınıza hediye edeceğiniz el işi ürünlerin manevi bir değeri olacaktır. Bu tarz hediyeler karşınızdaki kişiyi para ile satın alacağınız bir hediyeden çok daha fazla sevindirecektir. Özellikle olur da hediye verdiğiniz arkadaşınızdan ya da akrabalarınızdan uzak kalırsınız bu hediyeler her zaman günlük kullanım ürünü oldukları için sevdiklerinize size hatırlatacaklardır.

  Bu nedenle siz de eylül ün gelmesini fırsat bilin ve kolları sıvayın. Sitemizde bulacağınız yepyeni el işi modelleri ile boş vakitlerinizi değerlendirirken stresinizi atın.

  Siz bayanlar için daha fazla hobiler http://www.hobiblogu.com‘da. Ayrıca Beyzaca sitemizde de bayan el işleri, kendin yap projeleri ve hobiler bulabilirsiniz.

  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Keçeden Nazar Boncuğu Anahtarlık Yapımı
  Keçeden Nazar Boncuğu Anahtarlık Yapımı
  Keçeden Anahtarlık Yapımı
  Keçeden Anahtarlık Yapımı
  Keçeden Yapılan Aksesuarlar
  Keçeden Yapılan Aksesuarlar
  Çocuklar İçin Evde Bebek Evi Yapımı
  Çocuklar İçin Evde Bebek Evi Yapımı
  Gereksiz Rulolardan Bileklik Askısı Yapımı
  Gereksiz Rulolardan Bileklik Askısı Yapımı
  Eti Puftan Kardan Adam Yapımı
  Eti Puftan Kardan Adam Yapımı
  Su Bidonlarından Sepet Yapma
  Su Bidonlarından Sepet Yapma
  Dantel Saksı Yapımı
  Dantel Saksı Yapımı
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.