avatar

Ev Dekorasyon Fikirleri ve Dekordiyon.com

5 Eylül 2015
 • Ev Dekorasyon Fikirleri ve Dekordiyon.com

  Ev dekorasyonu oldukça geniş bir alan. Ev dekorasyonu alanında yapılacak iş ve işlemler de hayli detaylı ve zahmetli oluyor. Oturduğunuz evi değiştirmek dekoratif anlamda farklı fikirler elde etmek için internete başvuruyoruz. İnternette bulduğumuz ve gördüğümüz her şeyin doğruluğunu sorgulamamız gereken bir dönemden geçiyoruz. Bu noktada dekorasyon alanında kendini ispat etmiş web sayfalarına bakmanız ve oradaki bilgileri evinize uygulamanızı öneriyorum.

  Dekorasyona farklı bakış

  Tam da bu konuda yazı yazarken uzun zamandır takip ettiğim ve beğendiğim bir web sitesini sizlerle paylaşmak istiyorum. En başta ismiyle dikkatimi çeken Dekordiyon.com oldukça farklı bir ev dekorasyon fikirleri sitesi. Siteyi ziyaret ettiğinizde ev dekorasyonu, ev tekstili, ev aksesuarları, mobilya, elektrik-elektronik ve tasarım fikirleri kategorisi dikkat çekiyor. Bu kategorilerde sizi bilgi noktasında tatmin edecek birçok dekorasyon yazısı bekliyor.

  Bazen bir siteyi gezeriz ve orada kullanılan görselden hemen etkileniriz. Görseldeki mobilyanın kendi evimizde de olmasını arzularız. Dekordiyon’da dikkat çekici bir özellikte bazı yazılarında kullandığı görsellerdeki mobilyaları temin edebileceğimiz online alışveriş sitelerini de kullanıcılarına sunması. İşte bu özellik oldukça güzel diyebilirim.

  Dekordiyon.com ile kendin yap kendin tasarla!

  Dekordiyon.com sitesinde en çok beğendiğim bölümler içerisinde tasarım fikirleri kategorisi yer alıyor. Tasarım fikirleri kategorisinde evdeki malzemelerden yararlanarak yapabileceğiniz birçok yaratıcı fikirler bulunuyor. Mesela traktör lastiğinden bahçenize süs havuzu yapabileceğiniz gibi, plastik şişelerden saksı da yapabilecek yazılar mevcut.

  Balkon ve bahçe dekorasyonu

  Benim en çok hoşuma giden bölümlerden biri de balkon ve bahçe dekorasyonu kategorisi. Yaz aylarında zamanın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz balkon ve bahçeler başlı başına dekorasyon konusu. İşte bu noktada www.dekordiyon.com sitesi balkon ve bahçe dekorasyonu kategorisinde de sizlere enteresan fikirler sunuyor. Örneğin, dar bir balkonunuz varsa nasıl bir balkon dekorasyonu yapabileceğiniz konusunda size alternatif fikirler sunuyor.

  Siteyi biraz daha gezdiğinizde aslında sitenin bir iç mimar tarafından oluşturulduğunu da görebilmekteyiz. Bu noktada bilgi kirliliğinin önüne geçmek için site yazarı Zeynep Sevendal ’ın fikirlerine kulak vermenizi öneriyorum. Sonuçta iç mimarın ev dekorasyonuna bakışıyla sıradan bir insanın bakışı arasında ciddi farklar vardır. Dekorasyon alanında dekordiyon.com sitesini takip etmeye devam edeceğimi söylemek isterim. Eğer sizler de dekorasyonda kendinizi geliştirmek isterseniz sosyal medya hesaplarından siteyi takip edebilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Kahvaltılarınızı Zenginleştirmeye Hazır Mısınız?
  Kahvaltılarınızı Zenginleştirmeye Hazır Mısınız?
  Anadolu Yakası Konut Projeleri 2018
  Anadolu Yakası Konut Projeleri 2018
  Flash Oyunlar Chrome ile Nasıl Oynanırlar?
  Flash Oyunlar Chrome ile Nasıl Oynanırlar?
  Okul Zemin Kaplama Nasıl Yapılır?
  Okul Zemin Kaplama Nasıl Yapılır?
  Modern Tasarımlar
  Modern Tasarımlar
  Ofis Mobilyalarında Dikkat Çeken Noktalar
  Ofis Mobilyalarında Dikkat Çeken Noktalar
  Trimline Bölme Duvar
  Trimline Bölme Duvar
  Vücut Geliştirmede Doğru Bilgiye Ulaşmak
  Vücut Geliştirmede Doğru Bilgiye Ulaşmak
 • 1 yorum yapılmış. Sende yorum yap
  • Ev dekorasyon fikirleri alanında sunduğunuz içerikleri ve tavsiye ettiğiniz kendin yap kategorsindeki dekordiyon.com sitesini beğendim. Teşekkürler yazı için 😉

  • Yorum Yapmak İster misiniz?

   İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.