avatar

Ev İçin Harika Dekorasyon Önerileri

 • Ev İçin Harika Dekorasyon Önerileri

  Yaşanılan evin şık ve huzur verici olması kişilerin yaşam enerjisini arttırır ve daha mutlu olmalarını sağlar. Doğru dekorasyon için her zaman yüksek paralar harcamaya da gerek yoktur. Bazı püf noktalara dikkat ederek çok şık dekorasyonlar oluşturabilirsiniz.

  Ev Dekorasyonunun Püf Noktaları

  Başarılı bir ev dekorasyonu yapmanın en önemli noktası doğru stilleri ve renkleri bir araya getirmektir. Avangart ve bohem dekorasyonu bir araya getirdiğinizde, her ne kadar parçalar tek tek çok şık olsa da istenilen sonucu almak mümkün olmayacaktır. Bu nedenle bir odada bir stil kullanılmalı. Renk olarak ise; curcuna yaratmamakta fazla var. Genel olarak 2 renk kullanılıp, ufak tefek aksesuarlarla odaya renk katmak mümkün. Örneğin; bej ve kahverenginin ağırlıkta olduğu bir odanın berjerleri ya da halının ufak noktalarında dikkat çekici bir kırmızı kullanılabilir.

  Çatı Katı Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

  Çatı katları, doğru olarak dekore edildiklerinde ortaya son derece şık yaşam alanları çıkar. Katı katı dekorasyonunda, mümkün oldukça yere yakın eşyalar tercih etmekte fayda var. Alçak ve yayvan koltuklar son derece şık durur. Patchwork halılar ile daha rahat ve huzur verici bir hava katılabilir. Duvarları boyamak yerine, ahşap görünümlü duvar kâğıtları kullanabilirsiniz.

  Misafir Odası Dekorasyonunda Nelere Dikkat Edilmeli?

  Misafir odası dekorasyonunda, kolaylıkla değişebilecek renkleri kullanırsanız dekorasyondan sıkıldığınızda ufak noktaları değiştirerek büyük farklılıklar ortaya çıkarabilirsiniz. Örneğin koltukları beyaz ya da krem gibi renkleri kullanabilirsiniz. Yastıklar için farklı desenler ve renklerdeki kırlentler kullanarak, kırlentlerin kumaşlarını değiştirdiğiniz odaya değişik bir hava katarsınız. Aynı şekilde, fon perdelerinizin de renklerini kırlentlerle aynı ya da tamamlayıcı renkleri kullanıp dekorasyonu tamamlayabilirsiniz.

  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Evde Kolay Duvar Rafı Yapımı
  Evde Kolay Duvar Rafı Yapımı
  Gereksiz Rulolardan Bileklik Askısı Yapımı
  Gereksiz Rulolardan Bileklik Askısı Yapımı
  Pet Şişe Değerlendirme (Tavşan Desenli)
  Pet Şişe Değerlendirme (Tavşan Desenli)
  Su Bidonlarından Sepet Yapma
  Su Bidonlarından Sepet Yapma
  Şarj İstasyonu Yapımı
  Şarj İstasyonu Yapımı
  Masa Düzenleyicisi Yapımı
  Masa Düzenleyicisi Yapımı
  Tekerlekten Masa Yapımı
  Tekerlekten Masa Yapımı
  Eski ve Renkli Çorapları Değerlendirme Projesi
  Eski ve Renkli Çorapları Değerlendirme Projesi
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.