avatar

Yeni Hobiler İle El İşleri Zamanı

23 Aralık 2014
 • Günlük rutin sıkıcı işlerinden bunalanlar yeni hobiler edinerek hem zamanını eğlenceli şekilde değerlendirebiliyor, hem de kullanabilecekleri ürünleri el emekleriyle oluşturabiliyor. Özellikle hanımlar, ev işlerinden arta kalan zamanlarını el işleri, oya modelleri gibi hobiler edinerek hem kullanacakları ürünler meydana getiriyor, hem de boş vakitlerini eğlenceli hale dönüştürebiliyor.

  El işleri ve oya modelleri ile kendinize veya sevdiklerinize yapabileceğiniz mükemmel ürünler oluşturabilirsiniz. Tek yapmanız gereken edinmek istediğiniz hobi ile ilgili araştırma yapmak, bunun için de en kolay yol elbette ki internet. Birbirinden farklı el işi, oya modelleri ve daha bir çok örgü teknikleriyle kullanışlı parçalar meydana getirebilirsiniz.

  Image and video hosting by TinyPic

  Yenihobiler.com’da beğendiğiniz, ya da ihtiyaç duyduğunuz ürünün yapılışını inceleyip ve gerekli malzemeleri temin edip evde geçirdiğiniz zamanı daha eğlenceli hale dönüştürebilirsiniz. Yenihobiler.com’da şık kazak tasarımlarından battaniye modellerine, bebek patiklerinden çanta, kutu vs. gibi evde çok kullanışlı ürünleri çok düşük bir maliyete oluşturabilirsiniz. Ücretsiz inceleme şansı bulacağınız sitede yaptıklarınızı isterseniz satarak kendinize ufak gelirler elde edebilir, ya da sevdiklerinize yaptığınız ürünleri hediye edebilirsiniz. Rengarenk tasarımlarla süsleyebileceğiniz evinizde bunun gibi yeni hobiler edinip, oya modelleri ve el işleri çeşitleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca yenihobiler.com’da öğrendiğiniz el işleri ile evinizin dekorasyonunu farklı ve mükemmel hale getirebilirsiniz. Site üzerinden ürünlerin yapılışları da oldukça kolay. Basit anlatımı ve detaylı fotoğrafları ile beğendiğiniz ürünü dilediğiniz zaman yarıda bırakarak takip edebilirsiniz.

  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Keçeden Nazar Boncuğu Anahtarlık Yapımı
  Keçeden Nazar Boncuğu Anahtarlık Yapımı
  Keçeden Anahtarlık Yapımı
  Keçeden Anahtarlık Yapımı
  Keçeden Yapılan Aksesuarlar
  Keçeden Yapılan Aksesuarlar
  Çocuklar İçin Evde Bebek Evi Yapımı
  Çocuklar İçin Evde Bebek Evi Yapımı
  Gereksiz Rulolardan Bileklik Askısı Yapımı
  Gereksiz Rulolardan Bileklik Askısı Yapımı
  Eti Puftan Kardan Adam Yapımı
  Eti Puftan Kardan Adam Yapımı
  Su Bidonlarından Sepet Yapma
  Su Bidonlarından Sepet Yapma
  Dantel Saksı Yapımı
  Dantel Saksı Yapımı
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.