eski kot değerlendirme

Eski Kotları Değerlendirme

Pek çoğumuzun vazgeçilmez giyim parçalarından olan kot pantolonlar veya etekler, zamanla modası geçmekte, eskimekte veya kilo değişiminden dolayı giyilemez duruma gelebilmektedir.

Artık giyilmeyen ancak hala sağlam olan kotları kullanarak yapılabilecek pek çok alternatif fikirler bulunmaktadır. Bu fikirlerin başında kot pantolon kullanılarak yapılacak birbirinden şık ve kullanışlı çantalar gelmektedir. Kenarlarına sezonun trend renkleri dikilerek oluşturulacak bu çantalar, kadınların vazgeçilmez aksesuarı olacaktır.

eski kot değerlendirme

İki farklı renkte kot pantolon kullanılarak yapılabilecek bir diğer ürün de çocukların oyuncaklarını koymak için yapılacak hurçlardır. İki kotun birbirine dikilmesi ve ağız kısmına bağlanan bir ip ile hem korunaklı hem kullanışlı oyuncak hurcu yapmak mümkündür.

Bir dekorasyon ürünü olarak da kullanılabilecek kot parçaları, bir araya getirilerek ve dikilerek duvarlara şıklık getirebilecek panolar da oluşturabilmekte, hatta eski battaniyelerinizin yüzlerine dikilerek yepyeni ve modaya uygun yeni bir battaniye elde edilebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir