Kırmadan Tıkanıklık Açma

Evimizde işyerimizde ya da yazlığımızda wc tıkanıklığı yada pimaş tıkanıklığına na rastlamak mümkündür.  Pimaşa atılan yabancı cisimler ya da gereğinden fazla kalın kağıt havlu, peçete, temizlik bezi,  ya da çocukların oynadığı küçük bir top, bez vs pimaşınızın veya WC nizin tıkanmasına yol açabilir.

Fabrikalarda pimaş tıkanıklıkları sanayinin gelişmesi ile büyük orandan artmıştır. Fabrikaların mimarisinde giderlerin çok iyi hesaplanması gerekir. Fabrika giderlerinde kullanılan malzemenin kalitesi tıkanıklıkların oranını etkilemektedir.

Klozetiniz tıkandığında kokular yaparak çevreye etkileyici bir zarar verir. Haşere gurupları canlılarını toplamada etken rol alır. Bu da sağlığınızı olumsuz yönde etkiler. Çözümü kimyasal kullanmadan tecrübeli bir tesisat firması ile çözebilirsiniz.

Tıkalı bölgede su yavaş yavaş gidiyor ise sorun değil ancak pis su geri tepiyor ise sorun kanaldandır. Bundan sonra makinayla klozet açma yöntemi devreye girecektir. Robot yardımı ile mutfak gideri açma olan bölgeye gönderilerek tıkanmaya noktasal müdahale edilerek tıkalı klozetiniz  temizlenerek açılıyor.

Robotla Gider Açma Garantisi

WC tıkanıklığı, Lavabo tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, loğar tıkanıklığı gibi sorunlar istenmedik bir durum ancak başınıza gelebilir. Klozet tıkanıklığı  veya  WC gider tıkanıklığı  açma  artık büyütülecek bir sorun olmakta çok; kolayca halledilebilir hale gelmiştir. Gelişen tesisat teknolojisi ile birlikte kanal açma robotu veya tıkanıklık açma aparatı kullanarak bahsettiğimiz her türlü tıkanıklığı kırmadan açılabiliyor.

Bir çok sebepten ötürü tıkanıklık olabilir. Günlük hayatta başımıza gelebilecek olan bir durumdur. Önemli olan alanında tecrübeli ve teknolojik cihazlar ile donatılmış bir firma ile irtibata geçmenizi öneririz.  Bursa wc açma  servisimiz ile 0533 451 04 14 aramanız yeterlidir. GÜNCEL TESİSAT güvencesiyle 7/24 arayabilirsiniz.  0532 316 93 12 ile danışma hattımızı kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir